MÖBLER / Bord / Matbord 17036275

nr 1703 6275

Matbord

1960-tal. Bredd: 100+ 2x25, djup: 75 cm, höjd: 73 cm, utdragsskivor, skador/slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 26 maj 2025
kl 18:45:10

23/5 14:56:51 1      500 kr
26/5 17:42:13 2      Vinnande bud